logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 
<<  8/11 >>

2. tréning personálu novootvorených centier na Ua - mesto Irshava

8.3.2015 08:14 | CPK-Mi

Od začiatku cezhraničného projektu s názvom Vytvorenie centier prvého kontaktu na Ukrajine a ich vzájomná spolupráca uplynul jeden rok. Medzi hlavné úlohy projektu patrí zvýšenie ekonomickej nezávislosti obyvateľov cezhraničného regiónu Slovenska a Ukrajiny.

K splneniu hlavného cieľa projektu majú taktiež napomôcť tréningy, ktorým bol aj 2. z piatich tréningov, ktorý sa konal v dňoch 24. -  26. februára 2015 v meste Irshava. Výsledky tréningu boli zamerané na to, aby sa dosiahla kvalifikovanosť zamestnancov centier, ktorí budú zodpovedať za ich úspešné vedenie.

Hlavnými témami tréningu bolo zaškolenie personálu pre novovzniknuté Centrum prvého kontaktu v oblasti, ktorá patrila problematike Základov manažmentu projektového cyklu. V ďalšej časti  programu  o základov manažmentu projektového cyklu školiteľ informoval o jeho podstate, jeho celkovom vývoji a poukázal na to, čo je jeho hlavným účelom.   

Podstata druhého dňa tréningu bolo orientovaná na logický rámec prístupu k formulácii myšlienok projektu a proces plánovania projektu.

Tretí deň tréningu patril zvýšeniu kvalifikácie zamestnancov v oblasti zostavovania projektového rozpočtu. Podrobne sa rozobrali a vysvetlili jednotlivé časti rozpočtu, aby sa tento pojem a jeho úspešné spracovanie dostal do povedomia každému účastníkovi tréningu. Záver tréningu patril zadaniu praktickej úlohy, ktorú mali jednotlivé tímy vypracovať a následnej odoslať školiteľovi na odkontrolovanie.

V neskorých popoludňajších hodinách bol program tréningu naplnený a účastníci sa rozišli do svojich domovov.


FotogalériaVideogaléria

" frameborder="0" allowfullscreen>

Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  8/11 >>
ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT