logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE

 

Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Web stránku pre Centrum prvého kontaktu Michalovce vytvorila firma Grandiosoft. Našou hlavnou činnosťou je webdizajn: tvorba profesionálnych webových prezentácií a internetových obchodov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a iba tak docielime jeho spokojnosť.

Okrem tvorby sa zaoberáme aj redizajnom jednotlivých web stránok a eshopov. Stránka či obchod sú po niekoľkých rokoch zastarané a treba im obnoviť niektoré funkcie, aktualizovať informácie a najmä zmeniť či inak vylepšiť vzhľad. Vzhľad je veľmi dôležitý pri každej web stránke. Ak nezaujme, dokáže návštevníka odradiť. A práve preto by ste mali mať originálny dizajn, ktorý bude atraktívny a priláka aj ďalších návštevníkov. Všetky naše web stránky sú na našom vlastnom administračnom systéme, ktorý je veľmi jednoduchý na manipuláciu. Administráciu web stránky si tak budete môcť vykonávať aj sami. V prípade, že by ste ju chceli prenechať nám, radi to za Vás budeme vykonávať. Do tohto administračného systému môžeme nainštalovať aj rôzne moduly, ktorými dokážete mať lepší prehľad v objednávkach, faktúrach či klientoch, ale i o správaní sa návštevníkov.

GRANDIOSOFT

Webovú prezentáciu Vám môžeme prepojiť aj so sociálnymi médiami, ktoré využívate. Zapojíte tak fanúšikov a môžete vytvárať komunity aj s Vašou web stránkou. Niektoré jej časti Vám, v prípade žiadosti, môžeme zaheslovať a budú prístupné len tým návštevníkom, ktorí budú mať oprávnenie.

Na propagáciu Vašej webovej prezentácie by sme mohli spraviť dlhodobú SEO optimalizáciu. Vďaka nej sa budete vyskytovať na popredných priečkach vo vyhľadávači na jednotlivé kľúčové slová. K nej alebo aj bez nej môžeme pre Vás pripraviť aj PPC kampaň.

Veríme, že sme Vás zaujali a rozhodnete sa pre Grandiosoft.


ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT