logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 

 

 

 Centrum prvého kontaktu - Michalovce

4.2.2016 10:38 | CPK-Mi

Toto je vzor ponuky / dopytu !!!

C e n t r u m p r v é h o k o n t a k t u ( C P K ) - M i c h a l o v c e

O nás: CPK Michalovce patrí do sústavy inštitúcií, ktoré zastupujú Národnú agentúru pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) v regiónoch. CPK je nezisková inštitúcia, založená na základe partnerstva verejného a neziskového sektora ako nezávislé záujmové združenie právnických osôb, ktoré bolo založené 1. októbra 2002.Zriaďovateľom bolo mesto Michalovce a Regionálne poradenské a informačné centrum Trebišov.

Hlavným predmetom činnosti centra je poskytovanie podporných služieb pre začínajúce a existujúce malé a stredné podniky (MSP) pôsobiace vo vymedzenom regióne. V rámci toho je aj podpora a organizovanie školení a iných vzdelávacích aktivít pre MSP. Združenie je nezávislá organizácia nepodnikateľského charakteru. Cieľom združenia je pomôcť vybudovať a ďalej rozvíjať efektívne fungujúcu sieť MSP vo vymedzenom regióne.

Hlavné aktivity organizácie: o podnikateľské, ekonomické a finančné poradenstvo, o vypracovanie podnikateľských zámerov a finančných plánov, o sprostredkovanie prístupov k podporným programom, o vzdelávanie formou školení a seminárov, o poskytovanie informácií o pomoci EÚ.

Centrum prvého kontaktu – Michalovce Námestie slobody 1; P. O. Box 18; 071 01 Michalovce IČO: 312 566 35 DIČ: 202 169 3443 tel.: +421 56 381 1476 Office: Podnikateľské centrum VK TRADE e-mail: cpkmichalovce@gmail.com Štefana Kukuru 12 www.ukrajina.sk 071 01 Michalovce

 

Mám záujem o spoluprácu: Máme záujem o spoluprácu s ukrajinskou agentúrou obdobného zamerania ako je CPK – Michalovce, za účelom vzájomnej spolupráce a výmeny skúseností pri poradenstve malým a stredným podnikateľom

Ponúkame: Poradenstvo a praktická pomoc pri zakladaní firiem na Slovensku, hľadaní vhodného obchodného patrnera pre záujemcov o podnikanie zo susednej krajiny.

Kontakt: Centrum prvého kontaktu – Michalovce 07101 Michalovce, Námestie Slobody 1, P.O. BOX 18 Slovensko

Kontaktná osoba : Ing. Ľuboslav Závacký - riaditeľ

Tel : +421 56 381 1476

E-mail : cpkmichalovce@gmail.com

web: www.ukrajina.skZdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Prajem pekný deň pani Mešťanová,
ďakujem za kontaktnú informáciu. Nebudeme Vašu tému preberať na verejnom fóre. Poprosím Vás preto, napíšte nám do mailu čo by ste od nás potrebovali a ako by mala vyzerať naša spolupráca.
Ostávam s pozdravom
Závacký, riaditeľ CPK-Michalovce

Odpovedať
24.6.2022 11:49 admincpkmichalovce@gmail.com

Dobry den,

rada by som nadviazala kontakt ohladom moznej spoluprace. Sme obchodna firma, ktora sa zaobera nakupom a predajom stavebneho materilau, hlavne do rakuska, ako napr. stavebny popol, piesok, strk, cement….
Vieme ponuknut nase sluzby vo Viedni a okoli, kde mame k dispozicii pristav, vlak a aj nakladne auta na jednom mieste, sme flexibilny.
Prosim o spätnu väzbu.

Vopred Vam dakujem

Mestanova Lenka
konatel

Odpovedať
24.6.2022 11:35 Lenka Mešťanoválenka_mestanova@mapexa.sk

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 


ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT