logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 

 

   Bratislava / Братіслава

            Київ / Kyjev

 Centrum prvého kontaktu - Michalovce

4.2.2016 10:38 | CPK-Mi

Toto je vzor ponuky / dopytu !!!

C e n t r u m p r v é h o k o n t a k t u ( C P K ) - M i c h a l o v c e

O nás: CPK Michalovce patrí do sústavy inštitúcií, ktoré zastupujú Národnú agentúru pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) v regiónoch. CPK je nezisková inštitúcia, založená na základe partnerstva verejného a neziskového sektora ako nezávislé záujmové združenie právnických osôb, ktoré bolo založené 1. októbra 2002.Zriaďovateľom bolo mesto Michalovce a Regionálne poradenské a informačné centrum Trebišov.

Hlavným predmetom činnosti centra je poskytovanie podporných služieb pre začínajúce a existujúce malé a stredné podniky (MSP) pôsobiace vo vymedzenom regióne. V rámci toho je aj podpora a organizovanie školení a iných vzdelávacích aktivít pre MSP. Združenie je nezávislá organizácia nepodnikateľského charakteru. Cieľom združenia je pomôcť vybudovať a ďalej rozvíjať efektívne fungujúcu sieť MSP vo vymedzenom regióne.

Hlavné aktivity organizácie: o podnikateľské, ekonomické a finančné poradenstvo, o vypracovanie podnikateľských zámerov a finančných plánov, o sprostredkovanie prístupov k podporným programom, o vzdelávanie formou školení a seminárov, o poskytovanie informácií o pomoci EÚ.

Centrum prvého kontaktu – Michalovce Námestie slobody 1; P. O. Box 18; 071 01 Michalovce IČO: 312 566 35 DIČ: 202 169 3443 tel.: +421 56 381 1476 Office: Podnikateľské centrum VK TRADE e-mail: cpkmichalovce@gmail.com Štefana Kukuru 12 www.ukrajina.sk 071 01 Michalovce

 

Mám záujem o spoluprácu: Máme záujem o spoluprácu s ukrajinskou agentúrou obdobného zamerania ako je CPK – Michalovce, za účelom vzájomnej spolupráce a výmeny skúseností pri poradenstve malým a stredným podnikateľom

Ponúkame: Poradenstvo a praktická pomoc pri zakladaní firiem na Slovensku, hľadaní vhodného obchodného patrnera pre záujemcov o podnikanie zo susednej krajiny.

Kontakt: Centrum prvého kontaktu – Michalovce 07101 Michalovce, Námestie Slobody 1, P.O. BOX 18 Slovensko

Kontaktná osoba : Ing. Ľuboslav Závacký - riaditeľ

Tel : +421 56 381 1476

E-mail : cpkmichalovce@gmail.com

web: www.ukrajina.skZdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 


ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT