logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 
<<  6/20 >>

Dňom 14.09.2015 sa zahajujú rekonštrukčné práce na hraničnom priechode V. Nemecké

11.9.2015 09:04 | Colný úrad Michalovce

Ukrajinská finančná správa začína s rekonštrukciou cestného hraničného priechodu Užhorod - Vyšné Nemecké na hranici medzi Ukrajinou a Slovenskom.

Oficiálne spustenie stavby sa plánuje od 14. septembra 2015. Hraničný priechod Užhorod – Vyšné Nemecké bude v časti osobná doprava zrekonštruovaný v rámci spoločného slovensko – ukrajinského projektu „Modernizácia a rekonštrukcia hraničných priechodov na slovensko-ukrajinskej hranici, ktorý je implementovaný prostredníctvom Programu cezhraničnej spolupráce ENPI Maďarsko-Slovensko-Rumunsko-Ukrajina 2007 – 2013 a je spolufinacovaný Európskou úniou.

Dôvodom rekonštrukcie hraničného priechodu je predovšetkým zvýšenie komfortu vybavenia cestujúcich a zníženie čakacích dôb v osobnej doprave.

Podľa oznámenia ukrajinskej strany rekonštrukčné práce nezastavia prevádzku hraničného priechodu. Ukončenie prác sa plánuje do konca roka 2015. V záujme plynulého vybavovania je potrebné striktné a plynulé dodržiavanie pokynov príslušníkov pri regulácii dopravy na ukrajinskej aj slovenskej strane zároveň.

Všetkým cestujúcim a deklarantom ďakujeme za trpezlivosť a toleranciu počas prebiehajúcej rekonštrukcie.

Originál tlačovej správy: tu

 

Informácie o aktuálnych čakacích dobách sú priebežne zverejňované na webovej stránke finančnej správy www.financnasprava.sk<http://www.financnasprava.sk> v sekcii Infoservis / Hraničné priechody - čakacie doby.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  6/20 >>
ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT