logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 
<<  4/20 >>

Prednáška študentom Podnikovohospodárskej fakulty  Michalovce na tému Podpora malého a stredného podnikania na Slovensku.

9.5.2016 17:38 | Ivana Nemethová

Kontakt s praxou mladých ekonómov

Dňa 27.4.2016 sa v priestoroch Ekonomickej univerzity Bratislava, Podnikovohospodárskej fakulty  Michalovce v rámci predmetu Podnikanie v malých a stredných podnikoch uskutočnila prednáška s riaditeľom Centra prvého kontaktu (CPK) v Michalovciach Ing. Ľuboslavom Závackým na tému Podpora malého a stredného podnikania na Slovensku.

Centrum prvého kontaktu pôsobí v Michalovciach od roku 2002, a jeho činnosť sa zameriava na poskytovanie informácií začínajúcim podnikateľom a záujemcom o podnikanie. CPK v Michalovciach má svoje špecifikum, pretože sa tiež zameriava na poskytovanie poradenských služieb a školení týkajúcich sa vstupu na Ukrajinský trh. Budúci ekonómovia sa tak mali možnosť dozvedieť, ako funguje táto organizácia a čo je náplňou jej činnosti, pričom informácie o ukrajinských podnikateľských možnostiach sú dostupné aj pre širokú verejnosť na stránke www.ukrajina.sk.

Študenti v rámci predmetu Podnikanie v malých a stredných podnikoch pod vedením doc. Ing. Michala Stričíka, PhD. spracovávali svoje podnikateľské plány, ktoré počas tohto stretnutia odprezentovali a dozvedeli sa pripomienky a podnetné  návrhy, ktoré by pomohli  k ich možnému podnikaniu do budúcnosti. Za prednášku a diskusiu ďakujeme.

Ivana Nemethová

Zdroj: Noviny ZemplínaZdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  4/20 >>
ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT