logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 

 

   Bratislava / Братіслава

            Київ / Kyjev

 


<<  76/83 >>

Liečebno - ozdravovací komplex ´Termal Star´

25.2.2015 10:06 | CPK-Mi

Len 15 km od štátnych hraníc zo Slovenskom v obci Nižné Solotvino (Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.) sa v prekrásnom prostredí Karpát nachádza liečebno-ozdravovací komplex "Termal Star".

Starobylá legenda rozpráva o zázračných liečivých prameňoch minerálnych vôd v dutine Karpát. Ľudia, ktorí piji vodu z týchto zdrojov a v tej vode sa aj niekoľko rokov kúpali, zachovali si mladosť, krásu a dobrý zdravotný stav..

Moderné vedecké štúdie potvrdzujú pravdivosť tejto legendy. Termálne vody Zakarpatia s vysokým obsahom kremíka prispievajú k normalizácii metabolických procesov v tele, zlepšeniu stavu kostí a chrupaviek, kože, znižujú riziko aterosklerózy. Liečba v oblasti Karpát má pozitívny vplyv na pacientov s chronickým únavovým syndrómom a emocionálnym stresom.

Tieto vysokokremičité termálne vody Zakarpatia tvoria základný liečebný faktor sanatória "Termal Star".

Sanatórium "Termal star" sa nachádza 12 km od centra mesta Užhorod a 35 km od mesta Mukačevo, v malebnej oblasti Karpát, na brehu jazera. Obklopené horskými lesmi, zahalené v krištáľovo čistom vzduchu sanatórium poskytuje mimoriadne možnosti pre nezabudnuteľnú dovolenku, poprípade uzdravovanie sa na Zakarpatí. Sanatórium sa rozkladá na plochea rozkladá na ploche 12 hektárov..

Hlavným prínosom "Termal Staru", sú ale jeho liečivé termálne vody. Do infraštruktúry sanatória patria balneologické izby s moderným vybavením, diagnostické laboratórium, 160 komfortných izieb, vlastný zdroj minerálnej vody, zábavné centrum, dva vonkajšie bazény s atrakciami, športové ihriská, sauny a "bane" (kúpele).

Krištáľovo čistý vzduch, naplnený vôňou dreva, liečivé minerálne a termálne vody Zakarpatia z útrob Karpatských hôr, skúsení lekári a moderné vybavenie liečebno-procedúrnych izieb sanatória "Termal Star" zaručujú návštevníkom komplaxu plnohodnotný odpočinok a prinavrátenie zdravia.

 

Ubytovanie

Sanatórium "Termal - Star" ponúka svojim hosťom výber z 160 izieb kombinujúcich eleganciu a vynikajúci dizajn, útulnosť a pohodlie pre dobrý odpočinok. Rôznorodosť kategórií vám umožní vybrať si presne tú izbu, ktorá najviac vyhovuje účelu vašej návštevy - od pohodlných štandardných izieb až po apartmány Grand - Lux. V sanatóriu je 100 izieb rozmiestnených v troch budovách - kategórie Standard a Lux. Okrem toho návštevníkom ponúkame 55 izbeb v chatkách - kategórie Standard, Pololux, Lux a Apartmány Grand - Lux. Pre najnáročnejších klientov ponúkame 3 - VIP chaty z dreva s priestrannými terasami a nádherným výhľadom na Karpatský les.

 

Strava

- Široká ponuka tradičnejšie ukrajinskej kuchyne
- 3 chody jedál denne, na výber z dvoch až troch ponúk
- Možnosť objednať si zdravú a výživnú stravu
- Špeciálna strava podľa odporúčaní lekára

 

 

 

 

Liečebné procedúry

Balneologické procedúry v sanatóriu sú unikátne v tom, že základom liečby sú vysoko kremičité prírodné minerálne vody Zakarpatia (silne mineralizované chloridom sodným,  slabo kyslé a slabo mineralizované hydrogénuhličitanom vápenatým-sodný), bohaté na minerálne soli, majú zvláštne liečivé vlastnosti známe už od staroveku. Špecializáciou sanatória "Termal Star" je liečba chorôb pohybového aparátu a periférneho nervového systému, kožných ochorení, kardiovaskulárnych ochorení, tráviaciej a močovej sústavy, celkový pokles vitality, psycho-emocionálne poruchy.

 

 

 

 

Internetová stránka Liečebno ozdravovací komplex ´Termal Star´: http://termal-star.com ( v Ruskom, Ukrajinskom a Englickom jazyku)

Ak sa vám zobrazí varovanie s nebezpečenstvom vírovej infekcie - ignorujte ho. Stránka je bezbečná ! Niektoré prehliadače pri rozpoznaní azbuky stránku detekujú ako škodlivú.

 

 

 

 


Fotogaléria"Termal Star"- propagačno informačné video - sanatórium, jeho okolie, ubytovanie, voľný čas, lekárske procedúry... (v Ruskom jazyku)

 

"Termal Star" - bazény (v Ruskom jazyku)


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Jozef
Odpovedať
18.10.2016 17:11 Jozef Braskobrasko.jozef@gmail.com

Kupele nizne solotvino
Odpovedať
18.10.2016 17:10 JozefBraskobrasko.jozef@gmail.com

Hladam kupene pobyty na ukrajine.
Odpovedať
5.5.2016 14:37 Jozef Braskobrasko.jozef@gmail.com

na ako dlho sa môže prihlásiť
Odpovedať
19.1.2016 15:21 Michal Antošlachimsotna@com.sk

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  76/83 >>
ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT