logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 

 

 

 


<<  34/162 >>

Vlak Mukačevo – Budapešť opäť začína jazdiť 2. novembra

2.11.2021 09:15 | TourInform Zakarpattya

Vlak Mukačevo - Budapešť opäť premáva od 2. novembra, bude odchádzať denne, predaj lístkov je spustený, lístky je možné zakúpiť len v pokladni.

Podľa tlačovej služby JSC " Ukrzaliznytsia " v spolupráci s Maďarskými štátnymi železnicami (MAV) od 2. novembra 2021 obnovuje pravidelnú jazdu osobného vlaku №33 / 34 Mukačevo - Budapešť cez stanice Čop (Ukrajina) a Záhon ( Maďarsko).

Aký bude cestovný poriadok vlakov? V smere do Budapešti bude osobný vlak z Mukačeva do Budapešti odchádzať denne z Mukačeva o 12:30 zo železničnej stanice s príchodom do Budapešti o 18:37. V spiatočnom smere z Budapešti bude vlak odchádzať o 7:23 a do Mukačeva príde o 15:30.

Upozornenie: Predaj cestovných lístkov na vlaky medzi Mukačevom a Budapešťou je spustený. Cestovný lístok si môžete zakúpiť iba v pokladni. Na vstup ukrajinských občanov do Maďarska je potrebné dodržať aktuálne požiadavky stanovené Kódexom schengenských hraníc (vyžaduje: biometrický pas / vízum, zdravotné poistenie platné v Európe, finančné zabezpečenie).

Z dôvodu karanténnych obmedzení je na prekročenie hranice dodatočne potrebný ukrajinský alebo maďarský očkovací preukaz (bez obmedzenia majú vstup aj deti do 18 rokov spolu s občanmi, ktorí majú potvrdenie).

V prípade absencie certifikátu sa vyžaduje negatívny test PCR získaný najneskôr do 72 hodín v čase vstupu. Upozorňujeme, že akceptovaný je iba negatívny test PCR, negatívny test na antigén nie je akceptovaný.

Ak plánujete dovolenku v Zakarpatsku, sledujte aktualizácie na stránke " Turinform ".

 

Zdroj: TourInform ZakarpattyaZdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  34/162 >>
ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT