logo
logo
logo
Hlavné menu
+
+
Váš prvý krok pred vstupom
na ukrajinský trh.
SK UA EN DE


 

Zhrnutie projektu
Na nabíjacích staniciach siete "Zelené kolesá" môžete za nabíjanie platiť nasledovným spôsobom:

  1. Platba za nabíjanie platobnou kartou 

Nabíjacie stanice siete "Zelené kolesá" sú osadené platobným terminálom umožňujúcim za nabíjanie platiť vašou platobnou kartou. Platobný terminál komunikuje so zákazníkom v anglickom, slovenskom, českom a nemeckom jazyku. Pri nabíjaní postupujte podľa pokynov na platobnom terminály. Pozrite si videonávod kliknutím na obrázok alebo si stiahnite QR kód videa.

           Video manuál k nabíjaniu s využitím platobnej karty

Daňový doklad o nabíjaní získate načítaním QR kódu na platobnom terminály, alebo zadaním údajov o čase, mieste nabíjania a údaji o platobnej karte v počítači.

Na získenie dokladu o nabíjaní prejdete odklikom na obrázok

  1. Platba za nabíjanie s využitím mobilnej aplikácie 

Pre nabíjanie na nabíjacích staniciach "Zelené kolesá" je potrebná registrácia v systéme Smart Fuel Pass.

Ak ešte nie ste registrovaní, online Registračný formulár nájdete odklikom na obrázok

Nabíjacie stanice siete "Zelené kolesá" sú v partnerstve so sieťou nabíjacích staníc "ejoin GO", pričom obidve siete pre nabíjanie používajú platobný systém a mobilnú aplikáciu Smart Fuel Pass od Ultima Payments.

V prípade, že aplikáciu Smart Fuel Pass ešte nemáte, môžete si ju nainštalovať, kliknutím na tento odkaz., alebo obrázok nižšie.

Aktuálne pokrytie územia s nabíjacími stanicami využívajúcimi mobilnú aplikáciu Ultima Payments:

Po nainštalovaní aplikácie pred samotným nabíjaním je potrebné nabitie kreditu. Kredit si môžete nabiť na internete vo vami zaregistrovanej internetovej časti rozhrania Smart Fuel Pass, alebo v jej mobilnej aplikácii. Za nabíjanie zaplatíte len čiastku odpovedajúcu skutočne odobranej elektrickej energie. Ak ste si nabili kredit vyšší, ako je cena za aktuálne nabíjanie, neprečerpaný kredit vám ostane na ďalšie nabíjanie, poprípade môžete požiadať o jeho prevedenie spät na váš bankový účet.

Na všetkých nabíjacích staniciach sú umietnené inštrukcie, ako pri nabíjaní postupovať. Nabíjanie začnete spustením aplikácie Smart Fuel Pass a výberom nabíjacej stanice.

Videonávod, ako postupovať pri nabíjaní s využitím mobilnej aplikácie, kliknite na tento odkaz, alebo  si stiahnite QR kód videa

Nabíjaciu stanicu môžete vybrať naskenovaním QR kódu umiestnenom na nabíjacej stanici, poprípade vyhľadaním nabíjacej stanice na mape v aplikácii.

    

Registrovaným zákazníckom bude doklad o nabíjaní za obdobie 1. - 15. a 16. - 30.(31.) v mesiaci zaslaný na mail uvedený pri registrácii. Neregistrovaní zákaznícii získajú daňový doklad o nabíjaní zadaním údajov o čase, mieste nabíjania a údaji o platobnej karte v počítači

Na získenie dokladu o nabíjaní prejdete odklikom na obrázok:

   

 

       3. Platba za nabíjanie kartou "Zelené kolesá" 

Na nabíjacích staniciach siete Zelené kolesá môžete nabíjať aj pomocou kariet Zelené kolesá a aj kariet ejoin Go

V prípade, že kartu Zelené kolesá nemáte, môžete si ju objednať vyplnením tohto formulára

 

Veríme, že s nabíjaním na nabíjacích staniciach siete "Zelené kolesá" budete spokojní a svoje elektromobily si u nás prídete nabiť aj nabudúce.

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo problémov s nabíjaním nás kontaktujete na mail: nabíjanie@zelenekolesa.sk


ENPI
EU

Táto webová stránka vznikla s finančnou podporou Európskej únie

 

© Copyright 2013 www.ukrajina.sk | Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT